Twilight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

Twilight
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Demetri Volturi

Go down 
AutoriusPranešimas
Demetri Volturi

Demetri Volturi


Pranešimų skaičius : 4
Reputation : 0
Join date : 2010-01-01

Demetri Volturi Empty
RašytiTemos pavadinimas: Demetri Volturi   Demetri Volturi Icon_minitimePen. 01 22, 2010 1:28 pm

1. Vardas, Pavardė. Demetri Volturi
2. Amžius. Atrodo 23,tačiau išties yra virš 300
3. Galia. Geba susekti bet kokią būtybę,mintyse matydamas jo buvimo vietą
4. Charakteris. Labai mandagus,truputį vėjavaikiškas,tačiau rūpestingas.Linksmas
5. Išvaizda.Avataras

6. Trumpa istorija. Buvau jaunas,gyvenau normalų gyvenimą su savo tėvais krašte,kurio pavadinimo negaliu prisiminti.Nieko neprisimenu iš senojo gyvenimo.Viskas,ką žinau yra,visos detalės mano,kaip vampyro gyvenimo.Tačiau vis dėlto,mano žmogiškas gyvenimas tęsėsi tik 23 metus.Buvo tamsi naktis,kai TAI įvyko.Viskas,ką prisimenu,yra tamsūs medžiai aplink mane,ir aš bėgau nuo kažko,nuo kažko,ko negalėjau matyti,tačiau jutau baimę,bėgojančią po visą kūną.Sustojau įkvėpti oro,pasislėpiau už medžio ir stengiausi stovėti kuo ramiau,gaudydamas orą.Kai staiga viskas ką mačiau buvo veriančios,kraujo raudonio akys,žiūrinčios į mane.Aš dingau.Kai pabudau,nebebuvau nei miške,nei namuose.Pabudau visai nepažįstamoje vietoje.Skausmas,sukeltas persikeitimo buvo atlėgęs kelioms sekundėms ir aš jau pamaniau,kad visgi,esu rojuje.Kažkokie vyrai apsupo mane ir vienas ėmė artėti link manęs.Aro,buvo jis vardu.Jis man papasakojo,kuo tapau ir kad jis jau senokai buvo nukreipęs savo žvilgsnį į mane,jis laukė,kada aš tapsiu pakankamai subrendęs prisidėti prie jo.Jis sakė,jog turiu specialų gebėjimą,buvau sekėjas,medžiotojas,kaip tai pavadinti,nesvarbu.Taigi,nuo tada priklausau Volturi šeimai.
Atgal į viršų Go down
 
Demetri Volturi
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Demetri fam
» Athenodora Volturi

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight :: Labas :> :: Personažai :: Aprašymai-
Pereiti į: